aktualności , promocje , porady

Jak powstają strony internetowe

Data: 25-02-2012 01:57

Pierwszy kontakt w sprawie stron internetowych to zazwyczaj rozmowa telefoniczna lub wiadomość e-mail z krótkim opisem i pytaniami „jaki koszt ?” i „ile czasu to zajmie ?”. W większości przypadków nie da się krótko i zarazem precyzyjnie odpowiedzieć na te pytania ponieważ sposobów wykonania serwisu jest co najmniej kilka, a zakres prac jest z kolei uzależniony od wymagań klienta, które są precyzowane przy dłuższej rozmowie. Dlatego zawsze zachęcam do niezobowiązującego spotkania po którym klient wychodzi z bagażem wiedzy i satysfakcją że czasu nie zmarnował.

Po podjęciu decyzji o powierzeniu nam projektu wraz z klientem dokonujemy wstępnej analizy konkurencji w wynikach wyszukiwania, ustalamy frazy i słowa kluczowe, na które zwrócimy specjalną uwagę aby strona lepiej się pozycjonowała. Przy okazji zwracamy również uwagę na istotne elementy marketingowe, aby komunikacja z odbiorcą była skuteczniejsza. Kolejne decyzje dotyczą wyboru domeny (adresu internetowego), oraz charakteru graficznego. Kolejny krok to podpisanie umowy. W przypadku bardziej rozbudowanych serwisów do umowy załączana jest specyfikacja serwisu – jest to dokument podsumowujący wcześniejsze ustalenia.

Pierwszym namacalnym efektem prac nad stroną jest tzw. „projekt wstępny”, czyli graficzna prezentacja jednej lub kilku podstron tworzonego serwisu. Nie jest to jeszcze właściwa strona ale plik graficzny pokazujący jak będzie ona wyglądać.Klient zatwierdza „projekt wstępny”, lub przekazuje nam swoje sugestie odnośnie zmian, które uwzględniamy. Gdy po wprowadzeniu zleconych modyfikacji „projekt wstępny”zostanie zaakceptowany przechodzimy do kolejnego etapu.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

APISOFT Radom - strony internetowe , hosting , domeny

"Pasja i profesjonalizm" - to słowa które najlepiej określają charakter i profil działalności firmy APISOFT. Kierując się nimi podczas codziennej pracy sukcesywnie powyższamy standard świadczonych usług. Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów, dając nam ogromną satysfakcję z realizacji powierzonych nam zadań.
APISOFT
Radom , ul. Wiejska 58a
tel.+48 48 380 88 88
+48 48 380 88 89
fax.+48 48 380 88 90
kom.+48 503 146 490
e-mail:
www:www.apisoft.pl